HomeDom i WnętrzeJak urządzić komfortowy, niewielki salon?

Jak urządzić komfortowy, niewielki salon?

Niewielkie pomieszczenia mieszkalne, charakterystyczne przede wszystkim dla mieszkań blokowych, są niezwykle lubiane przez dekoratorów wnętrz. Traktują je oni jak ciekawe wyzwania oraz możliwość sprawdzenia, jakie nowoczesne rozwiązania będą najkorzystniej prezentowały się w danym wnętrzu. Jak zaaranżować niewielki salon, aby był wygodny i komfortowy? Z pewnością podstawą są odpowiednie meble wypoczynkowe!

Wygodny fotel to podstawa!

Nie jest prawdą, że w niewielkich salonach nie można wykorzystać wygodnych, obszernych foteli czy sof. Wybierając jednak takie meble musimy pamiętać, aby nie zastawiać nadmiernie ścian, gdyż wtedy pomieszczenie faktycznie wyda się znacznie mniejsze.
Fotele do salonu oferuje obecnie większość topowych producentów mebli i sklepów. Warto wybrać model, który faktycznie spełnia nasze wymagania. W ostatnich miesiącach największym zainteresowaniem cieszą się fotele inspirowane początkiem wieku: obszerne, z wysokimi oparciami i zagłówkami po bokach. Takie fotele z pewnością sprawdzą się podczas długich, jesiennych wieczorów z książką.

W salonie nie powinno zabraknąć również niewielkiego stolika kawowego, na którym bez problemu postawimy kilka filiżanek, podstawków, wazon z kwiatami.

Zaplanuj egzotyczną
Łóżka z dodatkowy
https://meblebukowe.info https://fine-scale.org https://medialdent.pl