HomeDom i WnętrzeJak urządzić pokój dla dziewczynki?

Jak urządzić pokój dla dziewczynki?

Dziewczęce pokoje są naprawdę różne, jak same dziewczynki. Niektóre wybierają różowe przestrzenie w słodkim stylu księżniczki. Te większe wzorują się na uroczym pokoiku Ani Shirley. Do tego dochodzą też rozmaite inspiracje związane z zainteresowaniami danej osoby. Może to być muzyka, sport, sztuka, nauki ścisłe, teatr – motywy te wypełniają tworzone przez dziewczynki i starsze dziewczyny wnętrza.

Pojemne szafy i komody

Bez względu na wiek i zainteresowania lokatorki przyda się w jej pokoju pojemna szafa na ubrania, których nigdy nie jest za mało. Praktyczne meble znajdziemy na sklep-meblowy-gama.pl, czyli w salonie rozumiejącym świetnie potrzeby mieszkaniowe starszych i młodszych. Kiedy nie wiemy, jak urządzić pokój młodzieżowy dla dziewczyny, to po prostu zajrzyjmy do Gamy. Na pewno odkryjemy tutaj coś, co spodoba się małym dziewczynkom i nastolatkom. Szafy ubraniowe i komody na setki drobiazgów. Na przykład te z kolekcji Twin od Bog-Fran.

Eleganckie półki, witryny, regały

Czas dzieciństwa i młodości to okres, w którym rodzą się pasje. Młodego człowieka pochłania jakiś świat. Dziewczynki tworzą kolekcje: lalek, kucyków, misiów, ozdób do włosów, kolorowanek. Starsze zbierają płyty, książki, pamiątki ze spotkań z ukochanym.

To wszystko ma dla nich wielką wartość. Dlatego w pokoju dziewczęcym przydadzą się eleganckie półki, regały i witryny, na których można wyeksponować te wszystkie skarby. Interesującą propozycje w tym zakresie przedstawia ML Meble i kolekcja Blanco.

Biurka sprzyjające nauce

Współczesne dziewczyny są ambitne. Stawiają sobie cele i dążą do ich realizacji. Mają sprecyzowane plany zawodowe i chcą się do nich przybliżać poprzez naukę. Dlatego w pokoju każdej dziewczynki czy nastolatki musi się znaleźć pomysłowo zaprojektowane biurko, przy którym wygodnie będzie się uczyło.

Wartość wizualizac
Charakterystyka poje