HomeDom i WnętrzeJakie meble ogrodowe 6-osobowe wybrać?

Jakie meble ogrodowe 6-osobowe wybrać?

Meble ogrodowe 6-osobowe są jednymi z najchętniej kupowanych – komplety tego typu sprawdzają się zarówno w ogrodach, na tarasach czy dużych balkonach. Jaki zestaw wybrać, aby stworzyć wygodną strefę relaksacyjną blisko domu?

Meble ogrodowe 6-osobowe – komplety technorattanowe

Meble technorattanowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem kupujących – wynika to przede wszystkim ze świetnej jakości, wysokiej odporności na uszkodzenia oraz niebanalnego designu. Komplety technorattanowe są niezwykle rozbudowane, co pozwala na stworzenie autorskiej kolekcji, dopasowanej do własnych potrzeb. Meble ogrodowe 6-osobowe z technorattanu mogą być kompletem składającym się z sofy narożnej oraz foteli ogrodowych. Fotele ogrodowe, jak i inne meble wykonane z technorattanu, są niezwykle lekkie. Jest to wynikiem zastosowania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo – konstrukcje takie są lekkie i odpowiednio zabezpieczone przed korozja. Wierzch mebli technorattanowych tworzy syntetyczna plecionka, której nieporowata struktura nie wchłania kurzu. Meble ogrodowe 6-osobowe tego typu pozwolą na wykreowanie wymarzonej strefy wypoczynkowej blisko domu.

Meble ogrodowe 6-osobowe w konstrukcji modułowej

Niebanalną formą aranżacji przestrzeni tarasowej czy ogrodowej są meble ogrodowe 6-osobowe w konstrukcji modułowej. Na kolekcje takie składają się fotele ogrodowe, ale też niewielkie sofy i elementy narożne. Dzięki niewielkim złączkom możliwe jest ich łączenie i tworzenie większych sof. Meble modułowe to świetna alternatywa dla osób kreatywnych, które chcą stale zmieniać wystrój tarasu i dopasowywać go do potrzeb. Kolekcje modułowe uzupełniane są o praktyczne stoliki kawowe, dzięki czemu możliwe stanie się czerpanie garściami z lata.f

Białe panele podło
Blockchain - zacznij