HomeDom i WnętrzeŁóżka z dodatkowymi atrybutami – co proponują producenci?

Łóżka z dodatkowymi atrybutami – co proponują producenci?

Poszukując nowego łóżka do domu czy mieszkania szukamy również mebla wielofunkcyjnego, który pozwoli na zaoszczędzenie przestrzeni, wykorzystanie go w mniej oczywisty sposób. Producenci wychodzą naprzeciw takim oczekiwaniom, oferując przede wszystkim modele łóżek z ruchomymi stelażami – takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku osób chorych, które nie powinny dźwigać ciężkich przedmiotów. Co jeszcze oferują sklepy meblowe?

Łóżka z komorami wewnętrznymi, zagłówkami

W internetowych sklepach meblowych znajdziemy z pewnością liczne modele łóżek z wewnętrznymi komorami. Umożliwiają one przechowywanie pościeli, ale również ubrań sezonowych, książek, rzadko wykorzystywanych sprzętów AGD. Aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z takiej przestrzeni projektanci zaproponowali wysuwane z ramy łóżka szuflady. Z pewnością dostęp do nich jest znacznie łatwiejszy niż w przypadku konieczności podnoszenia stelaża.
Drugim ciekawym rozwiązaniem są bez wątpienia tapicerowane zagłówki – ten rodzaj zabudowy pozwala na wygodne czytanie i oglądanie telewizji bez konieczności opierania się o chłodną ścianę.

W sklepach znajdziemy również liczne łóżka dziecięce z dodatkowymi oparciami po bokach, w celu zwiększenia bezpieczeństwa malucha.
O tych i innych łóżkach czytaj na notodo.pl

FOLLOW US ON:
Jak urządzić komfo
Jakie możliwości d
https://lubsacro.pl https://artexint.com.pl https://tmfportal.org