HomeCiekaweModny ogród na święta

Modny ogród na święta

Modny ogród na święta

Po czym poznać, że Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami? Oczywiście po wszechobecnych dekoracjach! Wystarczy wyjść z domu po zmroku i przejść się rozświetlonymi ulicami, aby poczuć magiczną, ciepłą aurę, na którą z utęsknieniem czekamy cały rok. Pora tchnąć życie w uśpiony jesienną nostalgią ogród i zrobić miejsce na dekoracje, dzięki którym przydomowa przestrzeń stanie się bajkową scenerią dla najpiękniejszych świąt uwielbianych przez wszystkich, niezależnie od wyznania.

Co podkreślić?

Przygotowując ogród na święta, w pierwszej kolejności podkreśl bryły znajdujące się na posesji – krawędzie dachu, balustrady tarasu i balkonów oraz altankę. Idealnie nadadzą się do tego sznury prostych światełek LED, które będą estetyczną i energooszczędną alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia.

Jakie lampki wybrać?

Ogrodowe dekoracje świąteczne non stop narażone są na kontakt z wilgocią, silnym wiatrem i niskimi temperaturami. Aby zimowa pogoda nie stanowiła zagrożenia dla instalacji, wybieraj produkty opatrzone symbolem IP44. Oznaczenie daje gwarancję, że lampki są dopuszczone do użytkowania zewnętrznego.

W sklepach wybór lampek jest obecnie bardzo szeroki. Możesz wybierać spośród modeli w kształcie kolorowych kul, sopelków, gwiazdek czy płatków śniegu. Ciekawą propozycją są węże świetlne, które niebanalnie podkreślą nawet trudno dostępne miejsca. Przy pomocy węży możesz ciekawie urozmaicić wolnostojącą figurę renifera czy sań świętego Mikołaja, tworząc rozświetloną kolorowym światłem dekorację. Jeśli posiadasz ogród zimowy, możesz stworzyć niezwykle urokliwy kącik. Wystarczą jedynie meble ogrodowe, kurtyna świetlna rozpostarta przed szybami, ciche kolędy w tle i ciepły pled, aby spędzić wieczór w przyjemnej, kojącej atmosferze.

Gdzie stosuje się a
Znajdź idealne miej