HomeCiekaweNa ratunek stopom – linie obuwia Dr Orto

Na ratunek stopom – linie obuwia Dr Orto

Układ ruchu nieustannie jest narażony na uszkodzenia. Dotyczy to szczególnie osób podatnych na kontuzje lub przewlekle chorych. W dbaniu o stopy – a więc i o ogólną postawę ciała – pomaga obuwie ortopedyczne.

Schorzenia stóp? Warto zadbać o odpowiednie obuwie

Obuwie Dr Orto to produkty, które są przeznaczone dla ludzi, borykających się z różnego rodzajami problemami w obrębie stóp. Dotyczy to zarówno osób z wadami postawy, płaskostopiem, chorujących na cukrzycę, jak i tych, którzy mają tendencję do tworzenia się odcisków na stronie podeszwowej stopy i innych podobnych schorzeń.

Dolegliwości te – bez względu na to, czy są przewlekłe, czy też są wynikiem kontuzji kończyn dolnych – znacznie utrudniają codzienne funkcjonowanie. Zdarza się, że ignorowanie ich prowadzi do pogłębienia problemu i ograniczenia możliwości narządu ruchu. Dla takich osób z pomocą przychodzą obuwie Dr Orto.

Obuwie Dr Orto – co można znaleźć w asortymencie marki?

Choroby stóp nie mają wieku i płci – każdy może borykać się z mniej lub bardziej zaawansowanymi schorzeniami ze strony nóg. Trudno zaprzeczyć, że chodzenie jest stałym elementem codzienności, a trudności w poruszaniu się to przeszkoda, którą niełatwo przeskoczyć, mając do wykonania wiele obowiązków w ciągu dnia.

Oferta obuwia Dr Orto odpowiada na potrzeby kobiet i mężczyzn – w sklepach można znaleźć zarówno damskie, jak i męskie buty o wielu fasonach i odmiennym przeznaczeniu. Nie brakuje kapci, półbutów, klapek, sandałów, sportowych produktów i innych typów obuwia, które można nosić w wielu warunkach i o różnych porach roku. Wszystkie buty zostały wykonane z należytą starannością i dbałością o właściwe profilowanie, które odpowiednio ustawia stopę, co ogranicza występowanie bólu i dyskomfortu.

Trzy linie obuwia Dr Orto na różne potrzeby

Dr Orto posiada w swoim asortymencie trzy linie produktów, które można dobrać w zależności od wykonywanej pracy, prowadzonego stylu życia i indywidualnych preferencji. Są to linie Dr Orto Med., Dr Orto Casual i Dr Orto Active.

Dr Orto Med to linia, która wyróżnia się ponadprzeciętną wygodą noszenia i przeznaczona jest szczególnie dla pracowników ośrodków zdrowia i szpitali. Obuwie to występuje najczęściej w białej wersji kolorystycznej i charakteryzuje się zakrytą przednia częścią, która chroni palce stóp. Dr Orto Casual łączy w sobie zalety wygodnego i dopasowanego obuwia z aspektami estetycznymi. Można nosić je na co dzień bez obaw, że nie prezentują się korzystnie. Dr Orto Active to linia, którą wybierają osoby aktywnie fizyczne – ćwiczące regularnie lub praktykujące długie spacery. Posiadają właściwości termoregulacyjne oraz amortyzujące wstrząsy podczas ruchu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Obuwie dr Orto.

Czujniki laserowe we
Badanie kliniczne na
ogrodowy grill komplet mebli tarasowych nowoczesne meble na taras