HomeCiekaweNiewielkie przyjęcie ślubne dla najbliższych – jak ej zorganizować?

Niewielkie przyjęcie ślubne dla najbliższych – jak ej zorganizować?

Przyjęcie ślubne nie musi być wystawnym weselem na 100 osób i wiązać się z konieczności zapraszania dalszej rodziny, które nie widzieliśmy szereg lat. Dzisiaj młode pary chcą świętować ten specjalny dzień na własnych zasadach – kameralnie, w granicach dobrego smaku oraz nie obciążając portfela. Jak to możliwe?

Przyjęcie w restauracji hotelowej, bez tłumu gości

Najlepszym rozwiązaniem dla par, które nie chcą wystawnych wesel i zaciągania na nie kredytu, jest wynajęcie niewielkiej Sali w restauracji hotelowej. Zdecydowana większość managerów hoteli udostępnia taką opcję dla zainteresowanych par. Takie przyjęcie weselne odbywa się w ustalonych przez parę młodą godzinach – najczęściej jest to czas do 19-20. Po tym czasie goście się rozchodzą. Koszt zorganizowania takiego przyjęcia jest o wiele niższy niż klasyczne wesele. Dodatkowo takie przyjęcie możemy zorganizować praktycznie w każdy dzień w tygodniu!

Jaki hotel i restaurację wybrać?

Wybór restauracji hotelowej nie powinien być przypadkowy. Zwracajmy uwagę przede wszystkim na wnętrza, skupmy się na rozmowie z managerem. W hotelach takich jak windsorhotel.pl przyszła para młoda dostaje do ręki propozycje menu oraz możliwość skorzystania z dodatkowych usług, takich jak dekorowanie sali oprawa muzyczna. Topowe hotele zaproponują nam zarówno klasyczne dania kuchni polskiej, jak i propozycje dan nietuzinkowych, które z pewnością zaskoczą gości. W przypadku mniejszych przyjęć nie ma też potrzeby zatrudniania dużej ilości kelnerów – podczas takiej imprezy wystarczą 2 osoby, aby mieć na oku stoły i wygodę gości. Jak urozmaicić przyjęcie dla niewielkiego grona osób? Z pewnością warto zainteresować się atrakcją, jaką jest słodki kącik. Wiele firm zaoferuje nam taką usługę – atutem jest to, że stoły takie planowane są zarówno na duże, jak i mniejsze przyjęcia.

Idealne meble do mie
Piękna sypialnia w