HomeCiekaweNowoczesna odzież medyczna – najważniejsze cechy

Nowoczesna odzież medyczna – najważniejsze cechy

 

Odzież medyczna noszona przez lekarzy, kosmetologów, farmaceutów i innych pracowników ochrony zdrowia powinna spełniać szereg norm zapewniających bezpieczeństwo i odpowiednią higienę podczas pracy w trudnych warunkach. Czym charakteryzuje się wysokiej klasy odzież stworzona z myślą o medykach? Sprawdź!

Wygodna odzież medyczna to podstawa!

Każda osoba pracująca w sektorze medycznym doskonale wie, jak ważna w codziennej pracy jest wygoda. Odzież medyczna powinna przede wszystkim zapewniać swobodę ruchów. Aby czuć się komfortowo przez cały, wielogodzinny dyżur, wybierz ubrania o kroju niekrępującym ruchów. Długość rękawów, stan spodni czy spódnicy, głębokość dekoltu powinny być dobrane w taki sposób, aby nie stały się źródłem dyskomfortu podczas kucania czy podnoszenia rąk.

Wysokiej jakości tkanina przyjazna ciału

Praca w szpitalu, gabinecie, przychodni czy aptece wiąże się z długimi dyżurami, spędzaniem wielu godzin na nogach, wysiłkiem fizycznym i psychicznym. Ogromny wpływ na komfort codziennej pracy ma jakość materiału, który mamy na sobie. Do produkcji odzieży medycznej wykorzystywane są wysokiej jakości tkaniny przepuszczające powietrze i zapobiegające nadmiernemu poceniu (głównie naturalna bawełna). Ważne jest, aby materiał był przystosowany do prania w wysokiej temperaturze.

Profesjonalny wygląd

Starannie dobrany strój podkreśla profesjonalizm. Eleganckie bluzki, spodnie albo spódnice oraz fartuchy z naszytym logo firmy sprawią, że każdy pracownik kliniki będzie nienagannie się prezentował, co podniesie prestiż placówki. W kolekcjach czołowych producentów odzieży medycznej znajdziesz doskonale dopasowujące się do sylwetki ubrania o modnym kroju i ciekawej kolorystyce.

 

 

Dobrze wykonana odzi
szezlong technorattan meble technorattan producent fotele z technoratanu