HomeDom i WnętrzeNowoczesne i klasyczne kuchnie biało-drewniane

Nowoczesne i klasyczne kuchnie biało-drewniane

Kuchnie biało-drewniane królują w modzie wnętrzarskiej i nie widać, aby kiedykolwiek miały przejść w niełaskę. Są ładne, funkcjonalne i pasują do małych oraz dużych wnętrz. Cenią je zarówno wielbiciele klasyki, jak i nowoczesności. W sprzedaży są całe zestawy i pojedyncze meble, co ułatwia urządzenie nawet najmniejszego wnętrza. Wzornictwo jest bardzo zróżnicowane, więc jest w czym wybierać.

 

Nowoczesne kuchnie biało-drewniane

Nowoczesnym wzornictwem wyróżniają kuchnie biało-drewniane KamModuł, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Cechą tego zestawu jest nieregularna wysokość szuflad oraz proste, pozbawione zbędnych zdobień fronty. Jest to zestaw modułowy, co oznacza, że każdy element można nabyć oddzielnie. Takie rozwiązanie sprawdza się znakomicie w przypadku kuchni mało ustawnych i o niewielkich wymiarach, a także w dużych wnętrzach, gdzie potrzebne są różne rodzaje szafek.

Bardzo nowoczesnym designem cechuje się także kuchnia Modena Laminat, której szafki są wykonane z laminowanej płyty, wykończonej na wysoki połysk. Do wyboru są różne wybarwienia frontów, więc można zdecydować się nie tylko na połączenie bieli z drewnem, ale również inne rozwiązania.

 

Klasyczne kuchnie biało-drewniane

Najbardziej klasyczne kuchnie biało-drewniane to m.in. kolekcja Sycylia. Jest to wyjątkowo elegancki zestaw w modnym kolorze orzech milano, połączonym z delikatną bielą o strukturze drewna.

Wielbicielom naturalnego drewna i rustykalnego stylu na pewno przypadną do gustu klasyczne meble kuchenne Edyta, łączące nowoczesność i urok dawnych rozwiązań dekoracyjnych. Są to systemy mebli kuchennych przeznaczone do małych i dużych wnętrz. Dzięki dużemu wyborowi szafek można łatwo umeblować każdą kuchnię. Praktyczne, markowe akcesoria użyte w tych meblach, to gwarancja niezawodności na lata.

Nowinki z rynku pier
Główne zalety rowe