HomeCiekaweRodzaje pojemników w rozmiarze euro

Rodzaje pojemników w rozmiarze euro

Rodzaje pojemników w rozmiarze euro

Pojemniki euro są zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie pasowały do europalet oraz spełniały wszystkie normy i wymagania dotyczące standardów euro. Zazwyczaj wytwarzane są z wyjątkowo wytrzymałego polipropylenu, przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Są zatem idealne do intensywnych zastosowań przemysłowych oraz wszelkich komercyjnych środowisk, w których modułowe pojemności i bezpieczne układanie stanowią kluczowy element procesu dystrybucji.

Standardowe pojemniki euro

Gładkie, uszczelnione powierzchnie europojemników zapobiegają gromadzeniu się brudu i kurzu oraz umożliwiają wielokrotne mycie i czyszczenie parą. Zintegrowane uchwyty i ścianki o prostym boku również maksymalizują pojemność wewnętrzną i bezpieczne układanie. Pojemniki w rozmiarze euro przystosowane do układania w stosy, mogą być dostępne w wielu rozmiarach i pojemnościach. Dostępne są także wersje bez ostrych krawędzi, dzięki czemu pojemnik euro zapewnia bezpieczną obsługę i minimalizuje ryzyko uszkodzeń ładunku. Europojeniki mogą być sprzedawane z przymocowaną pokrywą, przykrytą pokrywą lub wentylowanymi bokami i podstawą.

Pojemniki w rozmiarze euro

W celu łatwiejszego układania w stosy i umieszczania w gniazdach, pojemnik w rozmiarze euro może wykorzystać dwukolorową konstrukcję do identyfikowania pozycji ładunkowych, a tym samym zapobiegać rozdrabnianiu zawartości przez niewłaściwe układanie. Są szczególnie popularne w centrach dystrybucyjnych o wysokiej przepustowości, w których ich charakterystyczny kolor pomaga przyspieszyć proces obsługi. Producenci oferują swoim klientom rozwiązania, które służą do przechowywania i dystrybucji określonych produktów spożywczych.

Wentylowane europojeniki

Wentylowane pojemniki korzystają ze specjalnej, wentylowanej konstrukcji. Oznacza to, że wszelkie przechowywane produkty będą korzystały z systemu chłodzenia powietrzem. Konstrukcja pomaga również utrzymać stałą temperaturę produktu podczas transportu i przechowywania, dzięki czemu pojemniki idealnie spełniają role lodówek i zamrażarek. Zaprojektowane specjalnie do układania w stosy, standardowe pojemniki w rozmiarze euro tego typu są popularnym sposobem dystrybucji ze względu na konstrukcję o dużej wytrzymałości oraz całkowitej kompatybilności z systemami przenośników. W przeciwieństwie do innych modeli, taki europojemnik składa się płasko, gdy nie jest używany. Można w ten sposób zminimalizować koszty przechowywania i transportu. Podobnie jak pozostałe pojemniki euro, model wentylowany jest odporny na wilgoć oraz wiele kwasów i zasad.
Zobacz pojemniki euro na stronie https://www.schoellerallibert.com/pl/products/stackable-containers/euro-containers/

Frajda bycia przede
Na straży dawnych c