HomeCiekaweW poszukiwaniu idealnego hotelu na organizację komunii

W poszukiwaniu idealnego hotelu na organizację komunii

Maj coraz bliżej – wielu rodziców dziewięciolatków przygotowuje się do wyjątkowej uroczystości, jaką jest pierwsza komunia święta. Od dawna odchodzi się od tradycji urządzania hucznych imprez z tej okazji – wielu rodziców decyduje się jednak na uroczysty obiad, na który zapraszani są rodzice chrzestni, przyjaciele dziecka i najbliższa rodzina. Imprezę taką warto zorganizować w restauracji!

Jakie udogodnienia czekają na nas w hotelowych restauracjach?

Decyzja o zorganizowaniu obiadu w restauracji to przede wszystkim spora wygoda – mamy głównych bohaterów dnia nie muszą od samego rana martwić się o przyjęcie w domu oraz o wszelkie dania. Zamiast tego mogą skupić się na dziecku i sobie. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na wspólne rozmowy z dzieckiem, rodzinne wspominki czy po prostu: czas na zabawę. Dla dziecka to wyjątkowy i stresujący dzień – warto zapewnić mu komfort!
Zorganizowanie obiadu w restauracji z pewnością ściągnie z nas wiele obowiązków – przygotowaniem obiadu zajmą się wykwalifikowani kucharze, a na sali obsługiwać nas będzie grupa kelnerska. Menu na tę uroczystość ustalane jest znacznie wcześniej – zazwyczaj na miesiąc przed przyjęciem. Rodzice mogą zdecydować się na klasyczne, niedzielne dania (rosół, rolady, sałatki) lub tez wybrać mniej oczywiste menu, decydując się na nietuzinkowe zupy-kremy, interesujące mięsa w ciekawych sosach. Taki stół z pewnością mile zaskoczy zaproszonych gości. Uzupełnieniem obiadowego menu będzie oczywiście tort lub zamówione ciasta. Goście na obiedzie zostaną podjęci także kawą lub herbatą. Przyjęło się, że na obiadach komunijnych nie jest podawany alkohol. Imprezę zorganizować możemy w Hotelu Lord – ofertę znajdziemy na stronie hotellord.pl.

Atrakcje dla dzieci

Coraz częściej podczas uroczystych obiadów rodzice decydują się na zatrudnienie animatorów. Dzięki nim dzieci nie muszą kilku godzin spędzać przy stole razem z dorosłymi.

Urządzamy perfekcyj
Jak dbać o meble z