HomeCiekaweZnajdź idealne miejsce na event w Warszawie!

Znajdź idealne miejsce na event w Warszawie!

Znajdź idealne miejsce na event w Warszawie!

Stolica to bez wątpienia jedno z najchętniej wybieranych miejsc na spotkania biznesowe – Warszawa stanowi jeden z punktów centralnych polskiego biznesu. Decydując się na organizację spotkania biznesowego czy eventu firmowego musimy być świadomi, że wybór miejsca docelowego nie będzie łatwy. Wszystko za sprawą olbrzymiej ilości lokali gastronomicznych, hoteli, restauracji…

Określ swoje potrzeby i oczekiwania

Zanim rozpoczniemy poszukiwania miejsca na event zastanówmy się, czego nam potrzeba. Miejsce na konferencję w Warszawie powinno być wybrane pod kątem ilości miejsc, które może zapewnić gościom, możliwości związanych z cateringiem. Jeśli posiadamy ograniczony budżet zdecydowanie powinniśmy zrezygnować z poszukiwań lokalu w centrum miasta czy na Starym Mieście – ceny mogą okazać się zdecydowanie za wysokie. Znacznie lepszym pomysłem będzie szukanie lokalu poza ścisłymi granicami centrum – w dzielnicach ościennych znajdziemy liczne restauracje i hotele, które nie ustępują niczym lokalom usytuowanym w centrum miasta, a są znacznie tańsze! Organizacja przyjęcia okolicznościowego w Warszawie będzie także znacznie prostsza poza centrum – goście nie utkną w korkach!

Gdzie zamówić catering?

Zamówienie cateringu to, poza znalezieniem odpowiedniego miejsca, najważniejszy element eventu biznesowego. Musimy zastanowić się, jaki charakter będzie miała impreza i na tej podstawie dopasować jedzenie. Jeśli planujemy dużą ilość gości i liczne prelekcje najlepszym rozwiązaniem będzie bufet szwedzki w przerwach odczytów. Jeśli gości jest znacznie mniej możemy zamówić na daną godzinę gotowy obiad, do którego siądziemy przy wspólnym stole. Możliwe jest również wynajęcie hostess, które będą roznosić kawę, chłodne napoje, przekąski.

Modny ogród na świ
Inwestycje w nieruch