HomeZdrowie i UrodaDepilacja – wygoda i komfort w każdej sytuacji

Depilacja – wygoda i komfort w każdej sytuacji

Depilacja laserowa zapewnia wygodę i komfort podczas każdej sytuacji. Usuwanie owłosienia w dzisiejszych czasach jest elementem, który jest integralną częścią estetyki dbania o swoje ciało. Nikt chyba nie wyobraża pokazywać się w wystających włosach spod bach czy okolic bikini na treningu/plaży/basenie. Depilacja laserowa jest metodą depilacji, która zapewnia 100% gwarancję gładkiej skóry do końca życia!

 

Rodzaje laserów do depilacji

 

Jednym z głównym elementów dzięki, którym depilacja laserowa może zachodzić jest wybór odpowiedniej jakości lasera. To on decyduje o wielu parametrach zapewniając kobiecie maksymalny komfort podczas trwania zabiegu, ale również po jego zakończeniu! W sieci salonów depilacja.pl używane są najwyższej jakości lasery dwóch rodzajów. Są nimi:

 

-Laser diodowy SPEC3 hybrid – Jest jednym z najnowocześniejszych laserów, które dostępne są na rynku. Jego działanie opiera się na hybrydowym połączeniu kilku technologii laserowych, które współgrają w zapewnieniu najbardziej optymalnych parametrów do depilacji. Nadaje się do różnych rodzajów karnacji poprzez zastosowanie szerokiej gamy długości fal. W starszych modelach długość fali ustawiana jest przez człowieka, który może ocenić karnację w sposób mało dokładny. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki!

 

Sprawdź: rodzaje laserów do depilacji – Depilacja.pl

 

-Laser Diodowy LightSheer – jest on wyposażony w głowice różniące się od siebie powierzchnią styku lasera z powierzchnią skóry. Dzięki temu wymienne ,,końcówki” mogą być lepiej dopasowane do odpowiednich partii na ciele gwarantując szybszy i skuteczniejszy zabieg. Depilując większe powierzchnie ciała – jak uda czy łydki używa się większych laserów. I na odwrót – depilując mniejsze powierzchnie ciała warto użyć końcówek mniejszej wielkości aby być dokładniejszym.

 

Podsumowanie

 

Wysokiej jakości lasery do depilacji są kluczem do pewności wykonywania zabiegu. Warto wybierać najlepsze salony jak sieć depilacja.pl, która w swojej ofercie posiada właśnie takie urządzenia.

Dlaczego tak ważna
Jak wybrać dobry li