HomeCiekaweJaki repertuar filmowy wybrać na plenerowe pokazy filmowe?

Jaki repertuar filmowy wybrać na plenerowe pokazy filmowe?

Jaki repertuar filmowy wybrać na plenerowe pokazy filmowe?

Decydując się na organizację imprezy plenerowej z seansem filmowym musimy zdawać sobie sprawę z tego, że kluczowe znaczenie ma nie tylko wybór firmy, która organizuje kino pod gwiazdami, ale również odpowiedniego repertuaru. Oglądanie filmu powinno być przecież przyjemnością dla wszystkich.

Jak wybrać repertuar? Organizację pokazów filmowych powinniśmy rozpocząć od zastanowienia się jaki będzie wiek gości. W przypadku dzieci najlepiej sprawdzą się kultowe filmy animowane lub familijne. Jeśli kino plenerowe mają odwiedzić nastolatki pomyślmy o jednej (lub kilku) popularnych komediach, które z pewnością rozbawią całe towarzystwo.

Co jednak wybrać w przypadku dorosłych widzów? W tym przypadku warto zastanowić się jaki jest charakter imprezy, którą organizujemy. Jeśli to ambitny pokaz filmów tematycznych lub impreza kulturalna możemy zdecydować się na kino niszowe, dramaty czy historie obyczajowe. Jeśli jednak impreza plenerowa, którą organizujemy ma luźniejszy lub wakacyjny charakter warto postawić na luźniejsze klimaty. W przypadku dorosłych widzów sprawdzi się kino akcji, komedie romantyczne lub maraton popularnych serii filmów. Jak więc widać kino plenerowe daje sporo możliwości dopasowania do potrzeb widzów.

POST TAGS:
FOLLOW US ON:
Monostudio – proje