HomeDom i WnętrzeKomplet garnków z innowacyjnymi technologiami

Komplet garnków z innowacyjnymi technologiami

 

Jaki komplet garnków wybrać, aby codzienne gotowanie stało się przyjemnością? Okazuje się, że spory wybór zestawów kuchennych nie ułatwia nam podjęcia decyzji. Czym kierować się podczas wybierania garnków? Czy zwracać uwagę na tworzywa i materiały?

Funkcjonalny komplet garnków w naszej kuchni

W poszukiwaniu inspiracji na nowe, smaczne dania często wertujemy liczne książki kucharskie, nie zwracać uwagi na posiadane garnki. Czy wiesz, że to właśnie one w dużej mierze przyczyniają się do jakości podawanych przez nas dań? Warto mieć to na uwadze i wymienić stare i wysłużone garnki, zastępując je nowym kompletem. Obecnie w sklepach takich jak gerlach.pl znajdziemy szeroki wybór zestawów garnków, dopasowanych do różnych potrzeb.

Jaki powinien być idealny komplet garnków? Z pewnością trwały, wykonany z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia. Takim materiałem jest bez wątpieni stal nierdzewna 18/10, której struktura nie odkształca się, nie jest podatna na działanie korozji. Warto wiedzieć, że stal to materiał niezwykle chętnie wykorzystywany w naszych kuchniach, np. do produkcji ostrzy noży. Komplet garnków tego typu posłuży nam przez wiele lat i da wiele satysfakcji z codziennego gotowania. Warto również zwrócić uwagę na innowacje: w przypadku garnków stalowych w dnach umieszczany jest dysk, którego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła i przyspieszenie procesu gotowania. Garnki mogą być również uzupełnione o wewnętrzne miarki do odmierzania płynów, cedzaki, lejki.

Komplet garnków z patelnią!

Elementem, którego nie może zabraknąć w naszych kuchniach to nowoczesna patelnia. Obecnie proponowane są patelnie wyściełane innowacyjnymi powłokami, które hamują ryzyko przywierania pokarmów do dna, jak również pozwalają na smażenie na zmniejszonej ilości tłuszczu. Dzięki temu przygotowane potrawy są mniej kaloryczne!

 

 

 

 

Jak sprawnie ogarną
Techniczne maty sili