HomeCiekaweKomputerowe wspomagania projektowania 2D i 3D

Komputerowe wspomagania projektowania 2D i 3D

Komputery wykorzystywane są dzisiaj w wielu branżach. Dzięki temu praca może być sprawniejsza i można pozwolić sobie na wykonanie większej ilości rzeczy za jednym razem.

Szkolenie z projektowania 2D i 3D

Dzisiaj bardzo modne jest projektowanie 2D i 3D. Dzięki temu wiele rzeczy może zostać zaprojektowane w bardziej dokładny i szczegółowy sposób, jak chociażby budynki, a nawet sprzęty elektroniczne. Tak, takie rzeczy są dzisiaj możliwe. W takim działaniu pomaga program Autocad, który po raz pierwszy ukazał się na rynku w listopadzie 1982 na targach COMDEX w Las Vegas. Obecnie na rynku znaleźć można wersję programu Autocad 2020. Pliki rysunków z tego programu posiadają rozszerzenie DWG oraz jego odpowiednik w ASCII – DXF. Co to dokładnie oznacza i czego można jeszcze spodziewać się po programie zapewniającym komputerowe wspomagania projektowania, dowiemy się podczas szkolenia z tego oto programu.

Kurs Autocad online

W sieci bez trudu można wykupić udział w szkoleniu z tego programu, który pozwala na poruszanie się w świecie dwuwymiarowym i trójwymiarowym. Ten program umożliwia także wykonywanie grafiki inżynierskiej 2,5D, metodą FBM. Wydawać by się mogło, że jest to skomplikowane, ale jeżeli ktoś to lubi to bez problemu poradzi sobie ze wszystkimi zagadnieniami. Kurs Autocad obejmuje kilkanaście godzin lekcyjnych, podczas których krok po kroku poznamy wszystkie zagadnienia programowe. Począwszy od wprowadzenia do środowiska pracy, po rodzaje i typy kreskowania i wprowadzenie do wydruku. 

 

FOLLOW US ON:
Nowoczesne szkolenia
Najważniejsze param