HomeCiekaweObszerne ubezpieczenie flot samochodów ciężarowych  

Obszerne ubezpieczenie flot samochodów ciężarowych  

Samochody ciężarowe są niezwykle drogimi pojazdami. Każdy przedsiębiorca bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego powinien zabezpieczyć wszystkie swoje pojazdy, aby w przypadku nieprzewidzianych sytuacji zawsze móc odzyskać własny majątek bądź naprawić usterki bez żadnych dodatkowych kosztów. W takich sytuacjach niezastąpione wydaje się obszerne ubezpieczenie flot samochodów ciężarowych. Na czym dokładnie polega taka oferta?

 

Oferta ubezpieczyciela pojazdów ciężarowych

 

Wiele firm ubezpieczeniowych jest skierowanych dokładnie w stronę samochodów ciężarowych. Dokładnie takim firmom warto zaufać w przypadku posiadania biznesu przewozowego. Tacy ubezpieczyciele dokładnie wiedzą czego potrzebuje przedsiębiorca zarządzający firmą TSL. Przykładem jest Grupa DBK, która jak nikt inny zna się na ciężarówkach. Jest ona również firmą ubezpieczeniową, która oferuje bardzo ciekawe opcje dla swoich klientów.

 

Jedną z powyższych opcji jest wyposażenie firmy w obszerne ubezpieczenie flot samochodów ciężarowych. Chodzi tutaj o jednoczesne ubezpieczenie wszystkich pojazdów za jednym razem. Pozwala to zminimalizować ilość umów i terminów wpłat zdecydowanie ułatwiając całą operację. Jedynym warunkiem jest posiadanie kilku samochodów ciężarowych we własnej firmie. Może to być 6, 8, 10 i więcej samochodów objętych jednym ubezpieczeniem. Oznacza to, że jeżeli któremukolwiek z ubezpieczonych samochodów stanie się ,,krzywda” ubezpieczyciel należycie się nim zaopiekuje. Może to być awaria, usterka, stłuczka drogowa czy też poważniejszy wypadek. Najlepsze jest to, że firma obejmuje ubezpieczenie zarówno krajowe jak i międzynarodowe! W takiej sytuacji nawet podczas przykrych zdarzeń za granicą ubezpieczyciel wesprze kierowcę zapewniając mu należytą pomoc.

 

Podsumowanie

 

Inwestycja w ubezpieczenie jest zawsze bardzo dobrym wyborem. Brak ubezpieczenia to nie tylko nerwy, ale również wysokie prawdopodobieństwo ogromnych wydatków w przypadku wypadków, które w tym biznesie niestety zdarzają się dość często.

Czym jest ubezpiecze
Najmodniejsze stroje