HomeCiekaweUsługi BHP w Warszawie na najwyższym poziomie – tylko w EHS Consulting

Usługi BHP w Warszawie na najwyższym poziomie – tylko w EHS Consulting

Wdrożenie odpowiednich przepisów i przeprowadzenie szkoleń z zakresu Higieny i Bezpieczeństwa Pracy spoczywa na pracodawcy i w niektórych przypadkach na zarządcy budynku. Dzięki zapewnieniu nadzoru BHP spełnisz odpowiednie wymagania i będziesz spokojny o bezpieczeństwo pracowników. Na terenie zakładu przemysłowego istnieje wiele aspektów, które muszą spełniać obowiązujące normy. Jest tego bardzo wiele i bez fachowej pomocy jest to niezwykle trudne do ogarnięcia. Firma EHS Consulting oferuje kompleksowe usługi BHP w Warszawie z dbałością o wszystkie szczegóły. Sprawdź naszą stronę internetową i przekonaj się jaką profesjonalną obsługę w zakresu BHP proponujemy.

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy – jakie usługi oferuje EHS Consulting

Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w wielu obszarach BHP i chcemy je wykorzystać, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i bierzemy pod uwagę charakterystykę danego miejsca pracy. Świadczymy następujące usługi: 

 

  • sazkolenia BHP (wstępne i okresowe),
  • audyty BHP,
  • nadzór BHP,
  • zarządzanie dokumentacją BHP,
  • szkolenia przeciwpożarowe.

 

Dodatkowo prowadzimy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz z obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego i zasad ewakuacji. Przeprowadzamy również  szkolenia tematyczne niewymagane przez przepisy, ale mogące zwiększyć świadomość pracowników. Na ogół związane są ze szczególnie niebezpiecznymi zawodami związanymi z pracą z substancjami chemicznymi, pracą na wysokości, pracą w wykopach, pracą w przestrzeniach zamkniętych.

Szkolenia BHP – profesjonalnie i rzetelnie

Wyznajemy zasadę, że kursy i szkolenia BHP muszą być najwyższej jakości. Prowadzimy szkolenia BHP w Warszawie i na terenie całego województwa. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem na naszej stronie internetowej. Nasze kursy BHP dla pracowników są dostosowane finansowo do każdego portfela. W zamian oferujemy pełne zaangażowanie i fachowe usługi. Jeżeli szukasz pomocy w zakresie BHP zgłoś się do nas już dziś.

 

Idealny taras blisko
Jakie komputery pole