HomeDom i WnętrzeIdealny taras blisko domu – jakie meble i dodatki wybrać?

Idealny taras blisko domu – jakie meble i dodatki wybrać?

Zaprojektowanie przestrzeni przydomowej na miejsce wypoczynkowe nie jest dzisiaj trudne – wykorzystując dostępne komplety meblowe możemy stworzyć funkcjonalne miejsce, z którego chętnie korzystać będą wszyscy domownicy. Jakie propozycje mają dla nas najlepsi producenci? Z czego tworzone są dzisiaj meble ogrodowe?

Znajdź meble idealne dla siebie!                                                   

Podstawą w aranżacji ogrodu czy tarasu jest wybranie odpowiednich mebli – mówią sprzedawcy w sklepie gardenspace.sk. Zdecydowana większość kupujących szuka mebli eleganckich czy modnych, znacznie mniej uwagi przykładając do materiałów i trwałości konkretnych rozwiązań. Topowi projektanci i producenci zaproponują nam meble łączące zarówno doskonały wygląd, jak i świetne parametry techniczne. Takimi meblami są komplety technorattanowe.

Czym meble technorattanowe różnią się od innych, oferowanych na rynku produktów? Przede wszystkim warto wspomnieć tu o budowie tych mebli: są one oparte na lekkich, aluminiowych stelażach, które nie odkształcają się, nie są podatne na korozję, łamanie. Wierzch tworzy plecionka technorattanowa, która nie chłonie wilgoci, nie płowieje nawet po wielu latach użytkowania. Meble technorattanowe tworzą rozbudowane kolekcje w których znajdziemy coś dla siebie: sofy narożne, wygodne fotele wiszące, leżanki ogrodowe, komfortowe krzesła, stoliki kawowe.

Parasol w ogrodzie

Szukając sposobów na podniesienie komfortu warto pomyśleć o odpowiednim zacienieniu miejsca wypoczynkowego. Najlepszym rozwiązaniem okaże się parasol ogrodowy, który dzięki kilku punktom regulacji pozwoli na precyzyjne dopasowanie kąta padania cienia. Parasole takie posiadają czasze tworzone z tkanin technicznych pokrytych poliuretanem – to połączenie sprawia, że czasza nie wchłania brudu, jest odporna na promieniowanie UV, nie płowieje i na długi czas zachowuje piękny wygląd.

 

 

FOLLOW US ON:
Druk w domu i pracy
Usługi BHP w Warsza