HomeZdrowie i UrodaZwykłe i ozdobne torby papierowe

Zwykłe i ozdobne torby papierowe

Stawiajmy na papier, który może nie wyglądać na mocny materiał, jednak jest to błędne wrażenie. W obecnych czasach mamy takie systemy, dzięki którym torby papierowe mogą okazać się o wiele mocniejsze niż zwykłe siatki foliowe.

Papierowe produkty od induplo.pl

Całą produkcja zależna jest od parku maszynowego oraz stopnia jego unowocześnienia. Taki park maszynowy na bardzo wysokim poziomie należy do firmy induplo.pl, która już od 2002 roku znajduje się na rynku i oferuje swoim klientom setki najróżniejszych produktów. Są to ludzie, którzy w sposób jak najbardziej kreatywny i pomysłowy podchodzą do zleceń swoich klientów oferując gotowy katalog produktowy, jak również możliwość zaprojektowania i wykonania toreb i opakowań według indywidualnego zamówienia. Ich zaletą jest fakt, że używają przyjaznych środków dla środowiska przy produkcji oraz kładą duży nacisk na segregowanie powstałych odpadów.

Torby do zadań specjalnych

Papierowe torby i opakowania spełniają najróżniejsze zadania. Mogą doskonale przysłużyć się w celach promocyjnych, gdzie papierową torebką z nadrukiem reklamowym wręczymy swoim klientom razem z pakietem informacji handlowych. Tego rodzaju torby są obecnie typowym produktem dla wielu firm, które postanowiły zrezygnować z foliowych ozdobników. Torebki ozdobne z dużymi nadrukami, geometrycznymi wzorami lub w jednolitych kolorach można użyć do pakowania prezentu, nawet dla najbliższych osób. Wykorzystywane są nie tylko w firmach, ale także bardzo często przez klientów indywidualnych. 

FOLLOW US ON:
Jak stworzyć projek
Magazyn na miarę