HomeDom i WnętrzeEleganckie parasole tarasowe

Eleganckie parasole tarasowe

Szukając inspiracji na intersujący taras czy ogród nie sposób przeoczyć propozycji, jakie przedstawiają nam topowi producenci mebli ogrodowych. Wśród wielu kompletów warto wybrać ten, który nie tylko zachwyci nas swoim designem, ale także wykonany został z trwałych, odpornych na zmienne warunki materiałów. Co jeszcze wykorzystać w naszej przydomowej przestrzeni wypoczynkowej?

Znajdź idealny parasol ogrodowy

Kupno parasola ogrodowego podyktowane jest zazwyczaj chęcią zapewnienia sobie cienia. Klienci decydujący się na ten produkt zapominają jednak, że znacznie ważniejszą funkcją parasola jest ochrona użytkowników przed szkodliwym działaniem promieni UV. Nadmierna ekspozycja na słońce może być dla nas bardzo szkodliwa. Poprzez wykorzystanie parasola w ogrodzie możemy mieć pewność, że zapewniamy sobie i naszym bliskim najlepszy poziom ochrony.

Interesujące produkty tylko u producentów

Czy duży parasol na taras spełni nasze oczekiwania? Wybierając pośród modeli oferowanych przez topowych producentów możemy mieć pewność, że zapewnią nam oni szeroki wybór, interesujący design, świetne parametry techniczne. Obecnie parasole słoneczne mają nie tylko chronić przed promieniowaniem UV, ale tez uzupełniać przestrzeń wypoczynkową.

Jak konstruowane są parasole na taras?

Nowoczesne parasole tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na wilgoć, wnikanie kurzu, promieniowanie słoneczne. Aluminiowe stelaże osadzane są na ruchomych stopach, dzięki którym możliwe jest rotowanie parasola o 360 stopni. Poliestrowe czasze pokrywane są warstwą poliuretanu, który dodatkowo zabezpiecza przed wodą.

Parasole mogą być umieszczane na różnych podstawach: klasycznych, podstawach odpowiednich do wkopania w ziemię. Dużym zainteresowaniem cieszą się podstaw z niewielkimi kółkami, dzięki którym możliwe jest przesuwanie parasola po gładkich powierzchniach.

Tarasola – idealne
Noclegi z wyżywieni
live url https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/ Industrialny dębowy stolik nocny loft