HomeDom i WnętrzeTarasola – idealne rozwiązanie na słoneczne dni

Tarasola – idealne rozwiązanie na słoneczne dni

Warto korzystać z pięknej, słonecznej pogody, szczególnie latem. Przebywanie na świeżym powietrzu pozwoli na dotlenienie organizmu, złapanie subtelnej opalenizny, zrelaksowanie się. Jeśli jesteśmy posiadaczami tarasu z pewnością warto wykorzystać tę przestrzeń na stworzenie idealnego punktu wypoczynkowego. Nie potrzebujemy wielu elementów: wystarczą wygodne meble oraz zadaszenie, które uchroni nas przed silnym promieniowaniem UV.

Estetyczne tarasole, które zmienią obraz przydomowej przestrzeni

Aby skutecznie chronić się przed słońcem nie wystarczy już klasyczny parasol ogrodowy, który daje tylko skrawek cienia i wymaga stałej regulacji. Znacznie lepszym rozwiązaniem są piękne tarasole, które coraz częściej widać w polskiej przestrzeni architektonicznej. Tarasola łączy w sobie wysoką funkcjonalność oraz piękny wygląd, przez co doskonale wpisze się w przydomową przestrzeń i znacząco podniesie poziom naszego komfortu.

Zalety tarasoli

Pergole ogrodowe oferowane na stronie tarasola.pl to obecnie jedna z najciekawszych propozycji na polskim rynku. Szeroki wachlarz modeli pozwala na wybór pomiędzy tarasolami z dachami lamelowym oraz z tkanin technicznych.

Konstrukcja tarasoli stworzona została z antykorozyjnych profili aluminiowych, których kolor może wybrać sam klient – do wyboru ma szeroka paletę klasycznych barw i kolorów drewnopodobnych. Wewnątrz tarasoli umieszczono system odprowadzania wody.

Najpopularniejszy model tarasoli to bez wątpienia konstrukcja z dachem lamelowym. Elementy aluminiowe mogą się obracać o 135 stopni, użytkownik decyduje jak wiele światła ma wpadać pod tarasolę. Lamele są sterowane dedykowanym pilotem. Kiedy dach zostanie zamknięty staje się on wodoodporny, przez co możliwe jest przesiadywanie na tarasie również w czasie deszczu.

 

 

Okna Warszawa – ja
Eleganckie parasole