HomeDom i WnętrzePrzytulne mieszkanie dla romantyczki

Przytulne mieszkanie dla romantyczki

Przytulne mieszkanie dla romantyczki

Generalny remont mieszkania albo urządzanie nowego gniazdka od podstaw to świetna okazja, aby stworzyć dla siebie piękne i spójne wnętrze odzwierciedlające Twój charakter. Jaki styl wnętrzarski został stworzony dla marzycielek i miłośniczek romantycznych powieści o miłości? Oczywiście styl angielski! Sprawdź, czym charakteryzuje się styl, który nigdy nie traci na aktualności.

Elegancko i słodko

Według architektów, wnętrza zaprojektowane w konwencji angielskiej są najprzytulniejsze. Wystrój angielskich salonów jest odbiciem umiłowania tradycji, ciepła ogniska domowego i kolonialnej przeszłości narodu. Głównym motywem są tutaj delikatne kwiaty i krata. Kolory dominujące w aranżacjach to rozbielone pastele, przede wszystkim pudrowy róż i biel. Zapomnij o minimalistycznych meblach i skromnych dodatkach – to właśnie zdobione fotele, kanapy, kwieciste zasłony, ozdobne lampy z dużymi abażurami, ramki ze zdjęciami najbliższych, poduszki i koszyki z bibelotami tworzą pożądany klimat we wnętrzu. Ciekawym pomysłem na dopełnienie stylizacji jest stworzenie na jednej ze ścian biblioteczki – książki spotęgują ciepły, przytulny klimat panujący we wnętrzu.

Stylowa kuchnia w stylu angielskim

W angielskiej kuchni dominują jasne meble z frontami ozdobionymi charakterystycznymi listewkami i mosiężnymi gałkami. Na blatach i za witrynkami warto wyeksponować naczynia w retro stylu. Kuchnia w stylu angielskim charakteryzuje się nie tylko dopracowanym do perfekcji wyglądem, ale również niezwykłą praktycznością. Liczne szafki, półki, przegródki i pomysłowo zagospodarowane zakamarki pomagają utrzymać nieskazitelny porządek i ład wśród ogromu kuchennych akcesoriów i produktów.

Gdzie szukać mebli?

W sklepach nie brakuje mebli stylizowanych na wzór angielskiej mody. Poszukując idealnego wyposażenia, które ciekawie odmieni każde pomieszczenie, warto zajrzeć na stronę www.gama-sklep.com.pl.

Pierwsze buty dla dz
zobacz więcej https://abuya.pl/ekskluzywny-design-w-twoim-zasiegu-meble-loftowe-do-salonu-i-wiecej/ dge-o-rama.com