HomeDom i WnętrzeKolorystyczna kompozycja ogrodowa

Kolorystyczna kompozycja ogrodowa

Kolorystyczna kompozycja ogrodowa

Ogród, w którym dominuje kolor. Niczym w kapistycznym dziele malarskim. Świadoma kompozycja kolorystyczna, której uroda zachwyci każdego, kto wkroczy do naszej prywatnej przestrzeni. Niech kolor pochodzi nie tylko od roślin, ale także od kamieni i wody. Niech także meble i akcesoria ogrodowe wpływają na barwny układ.

Białe meble ogrodowe z technorattanu

Bardzo modne stają się białe meble technorattanowe. Posłużą nam one do stworzenia monochromatycznej kompozycji. Zieleń i biel – nic więcej nie potrzeba, żeby powstało zachwycające dzieło sztuki ogrodowej.

Białe meble rozjaśnią dodatkowo przestrzeń. Zaprezentują się pięknie także wieczorem lub w nocy, oświetlone subtelnie. Rozjaśnią nasze miejsce. Wszystkie dodatki – kolorowe zestawy kawowe, poduszki w folklorystyczne wzory, różnobarwne kwiaty w donicach – świetnie skomponują się z białymi meblami.

Białe meble technorattanowe znajdziemy w Garden Space. Zachwyci nas niepowtarzalna uroda wszystkich proponowanych przez Garden Space mebli ogrodowych. Miłośnicy bardziej klasycznych rozwiązań kolorystycznych znajdą tutaj meble brązowe czy szare.

Meble we wszystkich kolorach tęczy

Także metalowe meble do ogrodu mogą okazać się zaskakująco piękną ozdobą tarasu czy patio. Jeśli pomalujemy je na intensywny kolor, nasycony i mocny, ożywią nasz ogród. Secesyjnie prezentujące się krzesła czy stoliki, pomalowane na wrzosowo czy żółto, stworzymy ogrodowy obraz niczym u van Gogha.

Kolorowe meble metalowe tchną do naszego ogrodu romantyzm we francuskim stylu. Możemy poszperać na pchlim targu i znaleźć interesujący antyk, który sprawi, że w naszym ogrodzie powstanie zakątek nawiązujący do kawiarnianych uliczek, gdzie powstają piękne wiersze i melodie.

FOLLOW US ON:
Solidne i estetyczne
Do czego służą si