HomeZdrowie i UrodaPoznaj największe zalety metody akrylowej zdobienia paznokci

Poznaj największe zalety metody akrylowej zdobienia paznokci

Metoda akrylowa zdobienia paznokci jest stosowana już od dość dawna. Może się więc wydawać, że nie ma przed nami tajemnic. Wiele osób nie potrafi jednak wymienić konkretnych zalet, jakie charakteryzują manicure akrylowy. Czas to zmienić!

Po pierwsze – odporność i trwałość

Gdy decydujemy się na profesjonalny manicure w salonie kosmetycznym, nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której już po niedługim czasie nie będzie po nim śladu. Mając to na uwadze, trudno dziwić się entuzjazmowi, jaki wzbudza metoda akrylowa postrzegana jako rozwiązanie wyjątkowo trwałe. Akryle są mocne. Na uwagę zasługuje również to, że nie tylko rzadko pękają, ale również jedynie sporadycznie odrywają się od płytki paznokciowej. Jeśli zatem specjalista korzysta z metody akrylowej zdobienia paznokci we właściwy sposób, możemy mieć pewność, że manicure będzie się utrzymywać na płytce paznokcia nawet przez osiem tygodni.Co wcale nie mniej ważne, manicure akrylowy nie jest stworzony jedynie z myślą o tych kobietach, które nie mają w planie pracować fizycznie. Jego trwałość sprawia, że nie są mu groźne obowiązki domowe i zawodowe nawet, jeśli ma kontakt ze środkami chemicznymi. Oczywiście, przynajmniej raz na trzy tygodnie warto pomyśleć o uzupełnieniu manicure. Konieczność ta jest jednak spowodowana przede wszystkim naturalnym zjawiskiem polegającym na tym, że paznokcie rosną. Drobne korekty są zalecane także dlatego, że wydłużają trwałość manicure akrylowego.

Po drugie – bezpieczeństwo i duża przestrzeń kreacyjna

Metoda akrylowa zdobienia paznokci jest coraz częściej kojarzona z idealnym rozwiązaniem skierowanym do tych osób, które zmagają się z tak zwanymi kłopotliwymi paznokciami. Sprawdza się nawet wtedy, gdy płytka paznokciowa jest słaba i łamliwa. Jest też idealną opcją dla wszystkich tych osób, które nieustannie zmagają się ze szkodliwym nawykiem obgryzania paznokci. Akryl jest zdecydowanie trudniejszy do odgryzienia, często można więc usłyszeć, że manicure akrylowy pomógł w uporaniu się z tą przypadłością.Manicure akrylowy jest też idealny dla osób kreatywnych i kochających zmiany. Każde wypełnienie jest przecież świetną okazją do tego, aby zmienić kolor paznokci lub goszczący na nich wzór. Pudry akrylowe są dziś wykonywane przez wszystkich wiodących producentów lakierów do paznokci. Nic więc dziwnego, że bez trudu można znaleźć każdy wymarzony odcień nawet, jeśli nie należy on do szczególnie popularnych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda akrylowa zdobienia paznokci.

Rozwój osobisty –
Styl loftowy – jak