HomeDom i WnętrzePrzydomowy taras i promiennik tarasowy

Przydomowy taras i promiennik tarasowy

Strefa wypoczynkowa blisko domu może być idealnie dopasowana do naszych potrzeb – konieczne jest jedynie dobranie odpowiednich mebli i dodatków. Wśród chętnie kupowanych wymienia się dzisiaj nie tylko komplety tarasowe, ale również promiennik tarasowy. Poprzez zastosowanie promiennika skutecznie przedłużymy lato na naszym tarasie i będziemy cieszyć się wspaniałą aurą znacznie dłużej!

Promiennik tarasowy – jak działa?

Promiennik tarasowy to nic innego jak urządzenie pozwalające na ogrzewanie przestrzeni wokół. Promienniki tarasowe z pewnością doskonale znamy z restauracji – są one stosowane w okresie jesieni i wczesnej wiosny, kiedy restauratorzy dysponują ogródkami i chcą do nich zapraszać gości również wtedy, kiedy temperatura spada. Promiennik tarasowy działa na podobnej zasadzie – emituje on ciepło w promieniu ok. 4-5 metrów, przez co osoby zgromadzone blisko niego nie odczuwają chłodu otoczenia. Promiennik tarasowy to propozycja dla osób, które cenią sobie wypoczynek na świeżym powietrzu i nie chcą z niego rezygnować również jesienią czy wczesną zimą. Promiennik tarasowy działa poprzez wykorzystanie gazu propan-butan – butla z gazem umieszczona jest wewnątrz urządzenia, przez co nie psuje ona estetyki. Promiennik tarasowy jest łatwy i bezpieczny w codziennym użytkowaniu – to świetna inwestycja na wiele lat!

Zadbaj o swój taras!

Promiennik tarasowy to jedna z wielu propozycji na nasz przydomowy taras. Producenci zaskakują nas innowacjami i rozwiązaniami na miarę naszych czasów. Wśród rekomendowanych rozwiązań wiele mówi się również o pergolach tarasowych, których dachy są ruchome. Pergola pozwoli nam na cieszenie się latem również w czasie upalnych dni – dach zapewni nam cień i niższą temperaturę i sprawi, że odpoczynek będzie idealny!

Czy inwestycja w kur
Sypialnia z biurkiem