HomeCiekaweSkrzynki i skrzyneczki na butelki i piwo

Skrzynki i skrzyneczki na butelki i piwo

Skrzynki i skrzyneczki na butelki i piwo to obecnie produkty, które pełnia role nie tylko użytkowe, ale coraz więcej uwagi zwraca się na jakość ich wykonania. W tym zakresie dobre i efektywne rozwiązania daje firma Schoeller Allibert

Skrzynki na butelki Schoeller Allibert – unikalne wzornictwo

Obecnie skrzynki są miejsce gdzie można z powodzeniem umieścić efektywne logo i markę, tym samym dbając o kwestie wizerunkowe i reklamowe. Schoeller Allibert dostarcza innowacyjne rozwiązania, które z powodzeniem wpisują się w popularną obecnie ornamentykę i zdobnictwo, tym samym prezentując się efektywnie.

Skrzynki na piwo Schoeller Allibert – użyteczność i zastosowanie

Wysokiej jakości skrzynki na piwo Schoeller Allibert pozwalają na sprawne i efektywne magazynowanie i są wygodnym rozwiązaniem w zakresie transportu. Trudno wyobrazić sobie bezpieczny przewóz piwa bez skrzynek. W tym zakresie skrzynki Schoeller Allibert wykazują się wysoką jakością, co ma znaczenie w zakresie codziennej eksploatacji. Firma posiada doświadczenie w produkcji skrzynek i szeroki asortyment, co pozwala na znalezienie właściwej skrzynki, dopasowanej do marki.

Efektywna skrzyneczka na piwo Schoeller Allibert

Dla miłośników piwa to prawdziwa gratka. Efektywne skrzynki na piwo to absolutny wymóg w firmach, które chcą wieść prym w zakresie sprzedaży i renomy swoich produktów. Ciekawe wzornictwo skrzynek jest dziś standardem, które daje możliwość wyróżnienia się z tłumu. Mona to uzyskać nie rezygnując tym samym z jakości skrzynek, na co pozwalają produkty renomowanych marek takich jak Schoeller Allibert. W ofercie możemy znaleźć m.in. plastikową skrzynkę na piwo. Jest ona przeznaczona na kartonowe multipaki o dowolnej wielkości. Daje to znaczną wygodę i elastyczność w zakresie transportu i bezpieczeństwa. System podwójnego dna daje możliwość zmiany ładunku. Montowana jest także ruchoma wkładka na dwóch sprężynach ze stali nierdzewnej.Innym, wysokiej jakości produktem jest też skrzynka RADEBERGER 2 K, która posiada dwukolorowy wzór i jest unikatem w swojej branży. Jest niezwykle elegancka i stanowi znak rozpoznawalny dla marki, dlatego uznaje się ją za prawdziwego tzw. białego kruka. Z zewnątrz posiada czarny kolor, natomiast od środka jest pomalowana na czerwono, czym znacząco wyróżnia się na tle innych, tego typu produktów.

Sprzedaż wysyłkowa
Okna Warszawa – ja