HomeZdrowie i UrodaJak wygląda zabieg powiększania ust?

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Z roku na rok rośnie zainteresowanie medycyną estetyczną. W ścisłej czołówce kuracji, którym kobiety i mężczyźni poddają się najchętniej jest powiększanie ust. Czy tego typu ingerencja w naturalny wygląd jest bezpieczna? Jak wygląda zabieg? Sprawdź!

Bezbolesne modelowanie ust

W celu powiększenia ust powinniśmy udać się do sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej. Pierwszym etapem wizyty jest wywiad lekarski. Po rozmowie, która ma rozwiać wszelkie wątpliwości oraz wykluczyć występowanie przeciwwskazań do wykonania zabiegu, lekarz cienką igłą wstrzykuje w wybrane miejsca preparat powstały na bazie w pełni naturalnego, antyalergicznego kwasu hialuronowego. Modelowanie ust trwa około trzydziestu minut i nie niesie za sobą skutków ubocznych. Podczas zabiegu możemy nie tylko wyraźnie powiększyć usta, ale również wyrównać dysproporcje między wargami, zredukować asymetrię lub poprawić kontur ust.

Dobroczynny kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy wykorzystywany do przeprowadzenia zabiegu jest substancją, która naturalnie występuje w naszym organizmie w skórze. Gładka i napięta skóra swój promienny, młodzieńczy wygląd zawdzięcza właśnie kwasowi hialuronowemu. Niestety, z czasem cennej substancji jest coraz mniej, co negatywnie odbija się na kondycji naszej skóry.
Lekarze znaleźli metodę pozwalającą w bezinwazyjny i skuteczny sposób przedłużyć naszą młodość. Aby uzupełnić zmarszczki, powiększyć usta albo poprawić owal twarzy, wystarczy wypełnić podskórne bruzdy preparatami zawierającymi kwas i substancje pomocnicze. Więcej praktycznych informacji na temat medycyny estetycznej znajdziesz na stronie filine.pl.

Grzyby, podgrzybki,
Nowoczesne meble do
http://yourpbc.org http://easi-ta-events.com/zatrudnienie-poza-granicami-polski/ https://smarter-links.com/meble-outdoor-idealne-meble-na-balkon-czy-taras/