HomeZdrowie i UrodaMezoterapia igłowa – warto?

Mezoterapia igłowa – warto?

Gładką, sprężystą i napiętą skórą twarzy możemy cieszyć się do mniej więcej 25 roku życia. Po tym czasie stan cery powoli się pogarsza – owal opada, wokół ust i oczu powstają zmarszczki, gdzieniegdzie pojawiają się przebarwienia… Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zatrzymać biologicznego zegara i cofnąć powstałych zmian. Czy aby na pewno?

 

Medycyna estetyczna – Twoja broń w walce z bezlitosnym czasem

Nowoczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą w widoczny sposób poprawić stan swojej cery, spłycić zmarszczki, wyrównać koloryt skóry, zredukować cellulit czy skorygować owal twarzy… Wbrew powszechnym opiniom, popularne obecnie zabiegi są całkowicie bezpieczne i bezinwazyjne. Aby poprawić swój wygląd, a co za tym idzie – samopoczucie, nie musimy poddawać się skomplikowanym operacjom. Często zaledwie półgodzinny zabieg wystarczy, aby uzyskać spektakularne efekty.

 

Mezoterapia igłowa – rozwiązanie problemów z cerą

Jednym z najpopularniejszych zabiegów cieszących się zainteresowaniem pań oraz panów jest mezoterapia igłowa. Co kryje się pod tą nazwą? Rewolucyjny, trwający około 40 minut zabieg polega na umieszczeniu pod skórą metodą iniekcyjną odżywczego koktajlu składającego się między innymi z dobroczynnego kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów i nieorganicznych soli. Niemal natychmiastowo po zabiegu możemy zaobserwować efekty – cera staje się rozświetlona, nawilżona, napięta, jednolita i wygładzona. Olśniewające rezultaty zawdzięczamy nie tylko działaniu substancji aktywnych, ale również nakłuciom, które pobudzają skórę do samoregeneracji.

Więcej praktycznych informacji na temat innowacyjnego zabiegu mezoterapii igłowej znajdziesz na stronie filine.pl.

 

 

Sklep z meblami
Wszystko co warto wi